گوانگژو Boaosi لوازم خانگی شرکت, با مسئولیت محدود

Contact:Ellen
Email:ellen@dukers.com.cn
Tel:+8613826177907
گوانگژو Boaosi لوازم خانگی شرکت, با مسئولیت محدود
آدرس: شماره 5، منطقه Luogang و جاده Xinshi و Xinke و Xinshi، بایون گوآنگجو منطقه, گوانگژو گوانگ دونگ, چین (سرزمین اصلی)
Tel:020-62630211 /62630233/ 62630707
تلفن همراه: +8613826177907
شماره فاکس: 020-62630255
پست الکترونیکی:sales@dukers.com.cn
وب سایت:http://www.dukers.com.cn
در باره ما
صفحه اصلی > در باره ما

تاسیس در سال 2003، گوانگژو Boaosi لوازم خانگی شرکت گیم (Boaosi) توسعه شرکت Dukers ایتالیا فرم و در گوانگژو چین به ثبت رسید. سپس، ما توام با گوانگژو Xingnan برق لوازم خانگی شرکت گیم که بیش از 20 سال تجربه در تولید تجهیزات خنک کننده است. بنابراین، شرکت ما تولید کننده بسیار مهم در زمینه تجهیزات تبرید در بازارهای داخلی و خارج از کشور تبدیل شده است.

تا کنون ما طیف گسترده ای از محصولات، مانند یخچال و فریزر قفسه سینه و پشت نوار چیلرهای ویترین کولر حزب است. در سال 2007، ما ظرفیت تولید amounted به بیش از 500.000 مجموعه. پوشش حدود 60 هزار متر مربع، شرکت پیشرفته تجهیزات خودرو. Boaosi متعلق به RMB100 میلیون دارایی های ثابت با حدود 800 کارگر. برای کسب بازارهای خارج از کشور بزرگ نوآوری اخیرا نیز اتفاق افتاده است. برای تقویت قابلیت صادرات ما سرمایه گذاری زیادی برای ایجاد کارگاه های کاملا جدید و دفتر در سپتامبر 2007. علاوه بر این، سیستم مدیریت ما کاملا مطابق با استانداردهای جهانی است. علاوه بر این، محدوده جدید یخچال و فریزر--به ویژه برای کشورهای اروپایی طراحی شده است که پس از آن خواهد آمد.

اصل کسب و کار ما کاملا روشن است. در بازار داخلی، ما خودمان را اختصاص به ترویج نام تجاری ما و ما به دست آوردن موفقیت اعتماد به نفس است. برای کسب بازارهای خارج از کشور ما نه توجه به کنترل کیفیت و توسعه فن آوری و حفاظت از محیط زیست مبتنی بر فلسفه OEM اول پرداخت.

Quality control: 1) واجد شرایط مانند قطعات پلاستیکی، قطعات فلزی، ریخته گری و قطعه سازی, و دیگر محصولات مربوط به اجزاء و قطعات تولیدی خود ما. 2) مطابق با استانداردهای مورد نیاز بازار مانند CCC CE, CB و UL صدور گواهینامه.

توسعه فن آوری: بسیار قوی و با تجربه تحقیق و توسعه تیم درگیر در ادامه توسعه فن آوری در انرژی صرفه جویی, ایمنی مواد غذایی و طراوت هوشمندانه استفاده از فضای طراحی ارگونومیک قابلیت اطمینان محصول کاهش نویز و حفاظت از محیط زیست. اینها دائم جهت ما به دنبال.


حفاظت از محیط زیست: بار در محصولات بیشتر و بیشتر سازگار با محیط زیست با گاز R600a و cyclopentane فوم مجهز شده اند. علاوه بر این، به منظور در راستای بازارهای اروپایی ما به شدت به دنبال مقررات ROHS و WEEE. بنابراین، ما خیلی اعتماد به نفس در دستیابی به استراتژی برنده توسط منافع متقابل است. ما صمیمانه استقبال مشتریان از سراسر جهان به همکاری با ما، نه تنها برای کسب و کار، بلکه برای دوستی طولانی مدت بین ما.


گوانگژو Boaosi لوازم خانگی شرکت, با مسئولیت محدود